Faraday kafesler, standart ve ısmarlama EMI korumalı test kutuları

Faraday kafesleri, ekranlı odaları, ekranlı test kutuları ve ekranlanmış bir oda, ekranlı kutu (Faraday kafesi) yapmak için gerekli tüm diğer parçaları üretiyoruz:  • Güç ve sinyal filtreleri

  • Veri iletişimi için dalga kılavuzları

  • Korumalı kapılar

  • , Windows

  • Korumalı havalandırma panelleri


Buna ek olarak, kripto iletişimi için TEMPEST ekipmanı üretiyoruz ve hatta kaynaklı EMP bunkerleri üretiyoruz. Stoklarımızda geniş bir standart aralığımız var ve kafes yapı endüstrisine sadece günlerde teslim edebiliyoruz. Ayrıca çok kısa teslimat süreleri içinde müşterinin isteklerine göre öğeler tasarlarız.
Korumalı kutular, muhafazalar ve raflar birçok farklı standart boyut ve versiyona sahiptir. Tamamen uygulamaya ve belirli bir frekansta gerekli zayıflamaya bağlı olarak, doğru ürünü önerebiliriz.

Faraday kafesleri ve bileşenleri

Faraday kafeslerinin arzulanan frekansta istenen herhangi bir zayıflatmada yapılması konusunda uzmanız. Güç ve sinyal hattı filtreleri, pencereler, kapılar, havalandırma ve daha fazlası gibi tüm parçaları üretiyoruz.

EMI / RFI korumalı kutular

Mobil Faraday kafesleri, veri iletişiminin engelleneceği kaynakları taşımak için. Örneğin adli tıp araştırmalarını düşünün.