EMI/RFI korumalı ağ folyo pencereleri 9700

EMI/RFI korumalı ağ folyo pencereleri 9700

EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler ve yüksek EMI/RFI koruma performansına sahip elektriksel olarak iletken pencereler. Elektromanyetik Uyumluluk için Windows.

Mümkün olan en yüksek EMI / RFI ekranlama performansı için, iki cam veya plastik tabakası ( kademeli çift katmanlı pencere ) arasına elektriksel olarak iletken bir örgü mikro yapısı bağlanır. Ağ ile birleştirilen EVA, cam için takviye görevi görecektir. Alternatif olarak, tek bir Mesh folyo 9000 serisi, kendinden yapışkanlı (tek katmanlı pencere ) tek bir cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenir.

Bu, laminasyon veya kenar yapıştırma ile yapılabilir. EMI korumalı ağ folyo pencereler gümüş bir bara, elektriksel olarak iletken bir conta ile sağlanabilir veya kolay montaj için bir çerçeve ile sağlanabilir. Pencereler isteğe bağlı olarak su sızdırmazlığı ile sağlanabilir.


Pencere türleri

EMI/RFI korumalı örgü folyo pencere türleri
Tek katman: Bir cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü Çift katman: İki cam veya plastik pencere arasına tel örgü
Tel ağın lamine edilmesinin de mümkün olduğunu unutmayın.
örneğin monitörler veya LCD ekranlar üzerinde hareli etkisini önlemek için özel bir açı altında.

Teknik detaylar

Malzeme 8901 8902
(standart)
8903 Bakır
teller/inç (OPI) 130 130 100 70 100
Tel Çapı (mm) 0.086 0.086 0.050 0.076 0.050
Nominal Açıklık (mm) 0.110 0.110 0.204 0,287 0.204
Işık İletimi % 64.5 64.5 64.5 62.6 64.5

Lütfen dikkat: üst tabaka, örneğin insan derisinden gelen asitten etkilenebilir. İletken tabakayı korumak için şeffaf bir film uygulayabilir veya üstüne yapışkan tarafını kullanabilirsiniz. Maks. çalışma sıcaklığı 60 ºC.

Bu üründe küçük optik kusurlara izin verilir. Kesinlikle optik kusuru olmayan bir ürüne ihtiyacınız varsa, "üstün seçilmiş kalite" için bizimle iletişime geçin. Lütfen, üretimde alınan son derece dikkatli olunduğunda, bu ürünlerin birkaç kat daha pahalı olabileceğini unutmayın.

Işık iletimi

Mesh pencerelerinin opaklığı %64,5'tir. Ortalama bir güneş gözlüğü %9'dan daha az ışığın geçmesine izin verdiğinden, mevcut ışığın olmaması endişe verici olmamalıdır.


Uygulamalar

  • LCD ekranlar
  • Membran anahtarları
  • Dokunmatik ekranlar
  • Savunma / Havacılık vb.
  • Tıbbi teknoloji için cihazlar
  • Test ve ölçüm aletleri için

Pencere malzemeleri

EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler, mevcut pencerelerinizden yapılabilir veya aşağıdakilerden yapılmış yeni bir pencere olarak sağlanabilir:

  • Polikarbonat ( malzeme kodu P )
  • Akrilik ( malzeme kodu A )
  • Cam ( malzeme kodu G )
  • Polikarbonat çizilmeye dayanıklı ( malzeme kodu PS )

Ekranlama performansı

Lütfen dikkat : Bu değerler laboratuvar koşullarında ölçülmüştür. Sonuçlar diğer durumlarda değişebilir; Bizim okuyunuz Garanti .

3x1.5 metreye kadar üretilen EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler<span id=

Temas kenarları

EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler bakır burç çubuğu
CO : Bakır bara (Tek katmanlı) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektriksel temas sağlamak için her tarafta bakır bara. CO : Bakır bara (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektriksel temas sağlamak için her tarafta bakır bara.
EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler kalaylı bakır burç
TC : Kalaylı bakır bara (Tek katmanlı) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Kolay lehimleme ve topraklama için kalaylı bakır kenarlı. TC : Kalaylı bakır bara (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Kolay lehimleme ve topraklama için kalaylı bakır kenarlı.
EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler gümüş burçlu çubuk
SB : Gümüş bara (Tek kat) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik kontağı yapmak için her yerde gümüş bara. SB : Gümüş busbar (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik kontağı yapmak için her yerde gümüş bara.
EMI/RFI korumalı örgü folyo pencereler uçan örgü
FM : Uçan ağ (Tek katmanlı) Bir cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel ağ. Muhafaza / Faraday kafesi ile elektriksel temas kurmak için her yerde uçan ağ. FM : Uçan ağ (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel ağ. Muhafaza / Faraday kafesi ile elektriksel temas kurmak için her yerde uçan ağ.
temas kenarı yok
HAYIR : Temas kenarı yok (Tek kat) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. HAYIR : Temas kenarı yok (Çift kat) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Teknik veri tabloları

Örgü folyoları için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Width of the visible area in mm
Length of the visible area in mm
Select an option:
G : Glass (standard)
A : Acrylic
P : Polycarbonate
PS : Polycarbonate (scratch resistant)
Select an option:
1 : Single layer window
2 : Double layer window
For single windows, 1, 2, 3 or 4 mm thickness is standard. For stepped windows 2, 3, 4, 6, or 8 mm is standard. Other thickness on request.
Select an option:
CO : Copper
TC : Tinned copper
SB : Silver busbar
FM : Flying mesh
NO : No contact edge
Specify the width of the contact edge in mm
Specify the mesh wire angle in degrees. Standard is 0 degrees.
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir
Kabul edilebilir dosya uzantıları (tercih edilen bir PDF dosyası)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip