EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler 9700

EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler 9700

EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler ve yüksek EMI / RFI ekranlama performansına sahip elektriksel olarak iletken pencereler. Elektromanyetik Uyumluluk için Windows.

Mümkün olan en yüksek EMI / RFI ekranlama performansı için, örgülü elektriksel olarak iletken bir mikro yapı, iki cam veya plastik katmanı ( kademeli çift katmanlı pencere ) arasına bağlanır. Ağ ile birleştirilmiş EVA, cam için takviye görevi görecektir. Alternatif olarak, tek bir Mesh folyo 9000 serisi tabakası, kendinden yapışkanlı ( tek katmanlı pencere ) tek bir cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenir.

Bu laminasyon veya kenar yapıştırma ile yapılabilir. EMI korumalı örgü folyo pencereler gümüş bir bara, elektrik iletken bir conta ile sağlanabilir veya kolay montaj için bir çerçeve ile birlikte sağlanabilir. Pencereler isteğe bağlı olarak bir su sızdırmazlığı ile sağlanabilir.


Pencere çeşitleri

EMI / RFI korumalı örgü folyo pencere türleri
Tek katmanlı: Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü Çift katman: İki cam veya plastik pencere arasına yapıştırılmış tel örgü
Tel örgüyü lamine etmek de mümkündür
monitörler veya LCD ekranlar üzerinde moiré etkisini önlemek için özel bir açı altında.

Teknik detaylar

Malzeme 8901 8902
(standart)
8903 Bakır
teller / inç (OPI) 130 130 100 70 100
Tel Çapı (mm) 0.086 0.086 0.050 0.076 0.050
Nominal Açıklık (mm) 0.110 0.110 0.204 0.287 0.204
Işık Geçirgenliği% 64.5 64.5 64.5 62.6 64.5

Lütfen dikkat: üst tabaka örneğin insan derisinden asitten etkilenebilir. İletken tabakayı korumak için şeffaf bir film uygulayabilir veya üstte yapışkan tarafı kullanabilirsiniz. Maks. çalışma sıcaklığı 60 ºC.

Bu üründe küçük optik kusurlara izin verilir. Kesinlikle optik arızası olmayan bir ürüne ihtiyacınız varsa "üstün kalite" için bizimle iletişime geçin. Üretimde alınan aşırı dikkatle, bu ürünlerin birkaç kat daha pahalı olabileceğini lütfen unutmayın.

Işık geçirgenliği

Kafes pencerelerin opaklığı% 64.5'tir. Ortalama bir güneş gözlüğü% 9'dan daha az ışığın gelmesine izin verdiğinden, mevcut ışığın eksikliği endişe olmamalıdır.


Uygulamalar

  • LCD ekranlar
  • Membran anahtarları
  • Dokunmatik ekranlar
  • Savunma / Aviyonik vb.
  • Tıbbi teknik cihazları
  • Test ve ölçüm cihazları için

Pencere malzemeleri

EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler mevcut pencerelerinizden yapılabilir veya aşağıdakilerden oluşan yeni bir pencere olarak sağlanabilir:

  • Polikarbonat ( malzeme kodu P )
  • Akrilik ( malzeme kodu A )
  • Cam ( malzeme kodu G )
  • Çizilmeye karşı dayanıklı polikarbonat ( malzeme kodu PS )

Ekranlama performansı

Lütfen dikkat: Bu değerler laboratuvar koşullarında ölçülür. Sonuçlar başka durumlarda değişebilir; Bizim okuyunuz Garanti .

3x1.5 metreye kadar üretilen EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler <span id =

Temas kenarları

Alüminyum çerçeve çift katmanlı EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler

FR: alüminyum çerçeveli (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Tüm pencere, korumalı odalarda ve Faraday kafeslerine kolay montaj için alüminyum bir çerçeveye kenetlenmiştir.

Lütfen dikkat: Alüminyum çerçeveli FR: tel örgü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, daha fazla bilgi için sizi Faraday kafes pencereleri sayfasına yönlendiriyoruz .

 
EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler bakır çalı çubuğu
CO: Bakır burç (Tek katmanlı) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için bakır burç çubuğu. CO: Bakır burç (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için bakır burç çubuğu.
EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler kalaylı bakır bush-bar
TC: Kalaylı bakır burç çubuk (Tek katmanlı) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Kolay lehimleme ve topraklama için kalaylı bakır kenarlara sahiptir. TC: Kalaylı bakır burç (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Kolay lehimleme ve topraklama için kalaylı bakır kenarlara sahiptir.
EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler gümüş çalı çubuğu
SB: Gümüş burç (Tek katmanlı) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için her tarafta gümüş çalı çubuğu. SB: Gümüş burç (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için her tarafta gümüş çalı çubuğu.
EMI / RFI korumalı örgü folyo pencereler uçan örgü
FM: Uçan ağ (Tek kat) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel ağ. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için etrafta uçan örgü. FM: Uçan örgü (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü. Gövde / Faraday kafesi ile elektrik teması yapmak için etrafta uçan örgü.
temas kenarı yok
NO: Temas kenarı yok (Tek kat) Cam veya plastik pencerenin bir tarafına sabitlenmiş tel örgü. NO: Temas kenarı yok (Çift katmanlı) İki cam veya plastik pencere arasına sabitlenmiş tel örgü.

 

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Örgü folyoları için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Width of the visible area in mm
Height of the visible area in mm
Select an option:
G : Glass (standard)
A : Acrylic
P : Polycarbonate
PS : Polycarbonate (scratch resistant)
Select an option:
1 : Single layer window
2 : Double layer window
For single windows, 1, 2, 3 or 4 mm thickness is standard. For stepped windows 2, 3, 4, 6, or 8 mm is standard. Other thickness on request.
Select an option:
FR : With frame
CO : Copper
TC : Tinned copper
SB : Silver busbar
FM : Flying mesh
NO : No contact edge
Specify the width of the contact edge in mm
Specify the mesh wire angle in degrees. Standard is 0 degrees.
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir
Kabul edilebilir dosya uzantıları (tercih edilen bir PDF dosyası)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip