EV şarj koruması

EV şarj koruması

Elektrikli araç (EV) şarj istasyonları için EMI/RFI koruma çözümleri

Bir EV şarj istasyonu geliştirirken, muhtemelen EMC zorluklarıyla karşılaşacaksınız. Ön-uyumlu testler pahalı bir konudur, öyleyse neden bunu önceden engellemiyorsunuz? Holland Shielding Systems, EMI Shielding ile ilgili gereksiz maliyetleri önlemek için EV şarj istasyonları için bilgi birikimine sahiptir ve çeşitli özel ürünler geliştirmiştir.


ev şarj istasyonu ürün örneği kullanımda elektrikli araç şarj istasyonu EMI/RFI


EMI/RFI korumalı pencereler

ev koruyucu pencereler

Koruyucu pencerelerimiz, ekranlarımız ve şeffaf koruyucu folyolarımız neredeyse çok nettir. Geniş bir frekans aralığında radyo frekansı sinyallerini ve mikrodalga radyasyonunu korurlar. Faraday kafeslerinde çok küçük ekran ekranlama veya birkaç metreden birkaç metreye kadar büyük ekranlama pencereleri için olsun. Aradığınız şeffaf EMI korumasını sağlıyoruz.

Ürün sayfası için buraya tıklayın

Klipsli PCB ekranlama sistemi

ev koruyucu PCB

Günümüzde, bir baskılı devre kartını koruyan EMI oldukça karmaşıktır. Uzay, ağırlık ve sağlamlıkla uğraşıyorsunuz. Etkili bir EMI koruması elde edilmelidir, ancak aynı zamanda yukarıdaki özelliklerle de karşılanmalıdır.

PCB ekranlama uzmanlarımız, tasarımdan hızlı prototiplemeden üretime kadar sizinle birlikte çalışır. Kendinden otomatik paketleme, olanaklara aittir.

Ürün sayfası için buraya tıklayın

Kablo koruyucu

EV koruyucu kablo kalkanı

Kablo blendajı, kablonun bir ucunda veya her iki ucunda topraklanabilir. 4920 serisi kablo topraklama klemenslerini kullanabilirsiniz. Kablo blendajı, hazır bir manşon, rulolar veya esnek bir koruyucu tüp olarak sağlanabilir. Ya sürekli uzunluklarda, bir makarada ya da uzunluklarda kesilmiş olarak gelir.

Ürün sayfası için buraya tıklayın

Koruyucu conta malzemeleri

ev koruyucu contalar

EMI contaları belirli koruma standartlarına sahiptir ancak özel ihtiyaçlar gerektiren bir proje için EMI/RF uzmanlarımızla iletişime geçin.

Ürün sayfası için buraya tıklayın

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

EV şarj koruması için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

* Not: Kırmızı bloklar gereklidir