Holland Shielding Systems BV Web Sitesi Sözleşmesi

hollandshielding.com Web Sitesi ("Site"), aşağıda belirtilen şartlara ve koşullara uymanız şartıyla, Holland Shielding Systems BV'nin ("hollandshielding.com") sağladığı çevrimiçi bilgi servisidir.

LÜTFEN BU BELGEYİ, SİTEYE GİRİŞ YAPMADAN VEYA KULLANMADAN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUNUZ. SİTEYE GİRİŞ YAPTIĞINIZDA VEYA SİTEYİ KULLANMANIZ DURUMUNDA, AŞAĞIDAKİ ŞARTLARA UYMA ZORUNLULUĞUNU DA KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ. SÖZ KONUSU ŞARTLARA UYMA ZORUNLULUĞUNA TABİ OLMAK İSTEMİYORSANIZ, BU SİTEYE GİRİŞ YAPMAYINIZ, KULLANMAYINIZ. hollandshielding.com BU SÖZLEŞMEYİ HERHANGİ BİR ZAMANDA DEĞİŞTİREBİLECEK VEYA REVİZE EDEBİLECEKTİR. SİTE KULLANICILARI BU MODİFİKASYONLARIN, SİTE  KULLANIM SÖZLEŞMELERİNİN YERİNE İKAME EDİLECEĞİNİ KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR. SÖZLEŞMENİN SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASI İÇİN SİTEYİ KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. EĞER MODİFİYE EDİLEN SÖZLEŞME ŞARTLARIYLA İLGİLİ ENDİŞELERİNİZ OLUŞURSA VEYA YENİ ŞARTLARI KABUL ETMEK İSTEMEDİĞİNİZ DURUMLARDA, SİTEYE GİRİŞ YAPMAYINIZ VEYA KULLANMAYINIZ.

1. Telif Hakkı, Lisanslar ve Fikir Gönderileri

Sitenin tüm içeriği, uluslararası telif hakkı ve ticari marka kanunlarıyla korunmaktadır. Telif hakları ve ticari markaların sahibi hollandshielding.com, bağlı şirketleri veya diğer üçüncü taraf lisans verenleridir. Sitede yer alan METİN, GRAFİK, KOD VE / VEYA YAZILIM DAHİL OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ MALZEMEYE AİT BİLGİ VE / VEYA DOKÜMAN HERHANGİ BİR SİSTEMLE, DEĞİŞTİRİLEMEZ, KOPYALANAMAZ, ÇOĞALTILAMAZ, YENİDEN YAYINLANAMAZ, BAŞKA BİR YERE YÜKLENEMEZ, POSTA OLARAK GÖNDERİLEMEZ, İLETİLEMEZ, YAYILMASI SAĞLANAMAZ. Malzemelerden herhangi bir telif hakkı veya mülkiyet bildirimini değiştirmemeyi veya silmemeyi kabul etmeniz şartıyla, materyallerin bir bölümünü Sitenin farklı alanlarından yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. hollandshielding.com'a herhangi bir materyal ve diğer bilgileri gönderirseniz (aşağıdakileri de içeren) kamuya açık şekilde sergilemek ve kamuya açıklamak amaçlı türev çalışmalar oluşturmak için alt lisans, çoğaltma, dağıtma, iletme, farklı bir ürün yaratma veya geliştirme hakkı ve ücretsiz telif hakkı ile dünya çapında ve sürekli lisanslar vermeyi kabul etmektesiniz. (Bülten sayfaları, forumlar ve haber grupları gibi). Kamuya açık alanlara gönderdiğiniz veya hollandshielding.com'a e-posta yoluyla ulaştırdığınız bilgi ve ürünlere ait tüm veriler, mevcut veya geliştirilmiş haliyle, bilinen tüm medyada yer alabilecektir. Müşterilerimiz, tüm bunlar için izin verilmiş sayılırlar. Aynı zamanda, hollandshielding.com'a, gönderilen materyaller ve diğer bilgilerle bağlantılı olarak adınızın kullanılma hakkı ve bunlarla ilgili tüm reklamcılık, pazarlama ve tanıtım materyalleri ile bağlantılı olabilecek haklarınızdan feragat etmiş; bunun yanında hollandshielding.com ile olan iletişiminizde herhangi bir mülkiyet hakkının ihlali, görevi kötüye kullanma veya sahtelik iddiasıyla hollandshielding.com'a karşı hiçbir başvuru hakkınızın olmadığını da kabul etmiş sayılırsınız.

TİCARİ MARKALAR

Burada veya Site'de bahsedilen yayınlar, ürünler, içerik veya hizmetler, hollandshielding.com'un özel veya hizmet markalarıdır. Sitedeki diğer ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.


2. Site Hizmeti Kullanımı

hollandshielding.com tarafından açıkça tanımlanan bilgi, ürün veya hizmetlerin haricinde, hollandshielding.com Internet üzerindeki herhangi bir bilgiyi, ürünü veya hizmeti herhangi bir şekilde işletmez, kontrol etmez veya onaylamaz. hollandshielding.com tarafından tanımlanan bilgi, ürün veya hizmetler dışında, Site veya İnternet üzerinden sunulan tüm bilgi, ürün ve hizmetler genellikle hollandshielding.com'a bağlı olmayan üçüncü taraflar tarafından sunulmaktadır. Ayrıca, hollandshielding.com, Site üzerinden indirilebilecek dosyaların virüs, solucanlar, truva atları veya kirleten veya tahrip edici özellikleri ortaya koyan diğer kodlardan arınacağını garanti ve taahhüt edemez veya garanti etmez. Veri girişi ve çıkışının doğruluğu için antivirüs programları ve firewall kullanmak gibi özel gerekliliklerinizi yerine getirmek amaçlı prosedürleri ve kontrol noktalarını uygulama ve kayıp herhangi bir verinin yeniden yapılandırılması için Siteye yönelik harici bir kontrol aracı sağlama sorumluluğu size aittir.

SİTENİN VE İNTERNET'İN KULLANIMINA İLİŞKİN TOPLAM SORUMLULUK VE RİSK SİZE AİTTİR. hollandshielding.com, SİTEYİ VE İLGİLİ BİLGİLERİ "OLDUĞU GİBİ" SAĞLAR VE HERHANGİ BİR AÇIK YA DA ZIMNİ GARANTİ VEYA BEYAN ETMEZ. (HAKKINDA SINIRLAMA DIŞINDA KULLANACAK ŞEKİLDE, YAZILIMIN GARANTİSİ VEYA SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İÇİN ZIMNİ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE) HİZMETLE İLGİLİ HERHANGİ MAL, BİLGİ VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA veya Internetten yapılan TEMİN ile ilgili hollandshielding.com herhangi bir biçimde doğrudan veya dolaylı olarak ÇIKABİLECEK HİÇBİR maliyet veya hasardan SORUMLU DEĞİLDİR. HERHANGİ BİR GÖRÜŞ, TAVSİYE, HİZMET VE MUHTEMEL HİZMET VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN SAĞLANAN DİĞER BİLGİLERİN DOĞRULUK, BÜTÜNLÜK VE UYGULANMASININ DEĞERLENDİRİLMESİNE YÖNELİK SORUMLULUK SİZE AİTTİR. hollandshielding.com, HİZMETİN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI VEYA HİZMETTE BULUNAN KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİNİ GARANTİ ETMEMEKTEDİR. INTERNET İÇERİKLERİNİN DOĞRULUĞUNUN KANITLANMASININ BAZEN MÜMKÜN OLAMADIĞI VE BAZI SALDIRILARA MARUZ KALABİLECEĞİNİZİN BİLİNCİYLE KONTROLLÜ OLMANIZ GEREKTİĞİNİ UNUTMAYINIZ. TÜM SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR. BU MATERYALLERE ERİŞİM SIRASINDA RİSKİ SİZ ÜSTLENMEKTESİNİZ. hollandshielding.com'un BURADA  HİÇBİR KONTROLÜ YOKTUR ve BU MATERYALLER İÇİN HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

SORUMLULUK SINIRI

Hollandshielding.com, HİZMET OLARAK SAĞLANAN HER TÜRLÜ BİLGİ, SERVİSTEN İNDİRME, BİLGİ VERME YADA SERVİS ETME GİBİ DURUMLARIN KULLANIMI NEDENİYLE, DOLAYLI VEYA DİREKT OLARAK OLUŞABİLECEK HİÇBİR ZARAR VEYA ZİYANDAN (KÂR KAYBI, İŞ KESİLMESİ, PROGRAMLAR VE BİLGİ KAYBI GİBİ DURUMLAR DAHİL VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) SERVİS YETERSİZLİĞİ, KULLANIM DIŞILIK, BİLGİ YETERSİZLİĞİ, SERVİS ALIM-SATIM İŞLERİ VE TEMİNİNDEKİ GECİKMELERDEN SORUMLU DEĞİLDİR. hollandshielding.com VEYA YETKİLİ TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN, SERVİSTEN İNDİRİLEN VEYA TEMİN EDİLEN ÜRÜNLER NEDENİYLE, HAK TALEBİNDE BULUNULABİLECEK SÖZ KONUSU ZARAR OLASILIĞI VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA İNDİRİLEN HATALAR, EKSİKLİKLER VEYA BAŞKA YANLIŞLIKLARIN VUKU BULMASI İHTİMALİ DÜŞÜNÜLMÜŞ OLSA BİLE, hollandshielding.com VEYA YETKİLİ TEMSİLCİLERİ BUNLARDAN DOLAYI SORUMLU TUTULAMAZLAR. BAZI ÜLKELER, SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN KAPSAM DIŞI TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR. YUKARIDAKİ SINIRLAMA, SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BU DEVLETLERDE, hollandshielding.com'un SORUMLULUĞU, YASANIN İZİN VERDİĞİ EN BÜYÜK ÖLÇÜLERLE SINIRLIDIR.

hollandshielding.com, bu siteye erişebileceğiniz ya da bu Siteye bağlanabileceğiniz diğer herhangi bir web sitesi hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz. hollandshielding.com'a ait olmayan başka bir Siteye eriştiğinizde, lütfen hollandshielding.com'dan bağımsız olduğunu ve hollandshielding.com'un bu web sitesindeki içeriği kontrol edemediğini unutmayın. Buna ek olarak, hollandshielding.com web sitesine yapılan bir bağlantı, hollandshielding.com'un söz konusu web sitesinin içeriği veya kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluğu onayladığı veya kabul ettiği anlamına gelmez.


3. Tazminat

Bu Anlaşmanın ihlali sayılan, sizin sorumluluğunuzda bulunan ve tarafımızca sağlanan her türlü Hizmete erişebilen herhangi bir başka 2. veya 3. kişilerin (ihmalkar veya haksız davranışları da dahil) sebep olacağı zarar ve ziyan söz konusu olduğunda, hollandshielding.com'u, personelini, direktörlerini, çalışanlarını, acentelerini, lisans vericilerini, tedarikçilerini ve üçüncü şahıslara ait bilgi sağlayıcılarını, avukatlık hizmetleri de dahil olmak üzere tüm kayıplar, masraflar, hasarlar ve ziyandan muaf tutmayı kabul etmiş sayılırsınız.


4. Üçüncü Taraf Hakları

Madde.2 (Site Hizmeti Kullanımı) ve Madde.3 (Tazminat) hükümleri, hollandshielding.com'un ve onun personeli, yöneticileri, çalışanları, acenteleri, lisans verenler, tedarikçiler ve hizmete sunulan üçüncü taraf bilgi sağlayıcılarının yararınadır. Bu kişiler veya kuruluşların her biri, söz konusu hükümleri kendi adına veya kendi adlarına doğrudan ileri sürme ve uygulama yetkisine sahiptirler.


5. Dönem; Sonlandırma

Bu Anlaşma herhangi bir sebeple herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın taraflarca feshedilebilir. İşbu Sözleşmenin feshinden sonra Madde.1 (Telif Hakkı, Lisanslar ve Fikri Gönderileri), Madde.2 (Site Hizmeti Kullanımı), Madde.3 (Tazminat), Madde.4 (Üçüncü Taraf Hakları) ve Madde.6 (Muhtelif) koşulları geçerliliğini kaybetmez.


6. Muhtelif

Bu Anlaşma, Hollanda'da yapılan ve Hollanda'da gerçekleştirilecek sözleşmelere uygulanan kanunlara uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır. hollandshielding.com'la sizin aranızdaki herhangi bir hukuki işlem veya bu Sözleşme ile ilgili tarafların yükümlülükleri ile ilgili herhangi bir amaçla yapılan işlemlerin yalnızca Hollanda'da bulunan federal veya eyalet mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Hizmetle ilgili olarak yapabileceğiniz herhangi bir eylem veya hak talebi, eylemin gerçekleşmesinden itibaren 1 yıl içinde başlatılmalıdır. Bu süre sonrasında yapılacak herhangi bir hak talebi ya da eylem gerçekleştirilemez, kabul edilemez, hukuken men edilmiş sayılır. hollandshielding.com'un bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün uygulanması konusunda ısrarcı olmaması veya uygulamakta başarısızlığı, herhangi bir hükmün veya hakkın feragat edilmesi olarak yorumlanamaz. Taraflar arasındaki davranış şekli ya da ticaret uygulamaları bu Anlaşmanın herhangi bir hükmünü değiştirmek amacıyla kullanılamaz. hollandshielding.com, bu Anlaşma kapsamındaki haklarını ve görevlerini herhangi bir zamanda, önceden bildirmeksizin herhangi bir tarafa devredebilir.

Burada açıkça belirtilmeyen tüm Yasal haklarımız saklıdır.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...