Vizyon

"Yüksek kaliteli EMI korumalı ürünlerini mümkün olan en ekonomik ve çevreye uygun bir şekilde ürettiğimiz inanıyoruz ve bu durum hiç değişmeyecek. Biz her zaman yeniliğe özen gösteriyor ve dikkat ediyoruz.

 

Gerekli olmayan anlamsız karmaşıklığa değil, aynı zamanda basit ve nitelikli olması gereken iyi çözümlere inanıyoruz. Yaptığımız ürünlerin ardındaki temel teknolojilere sahip olmamız ve kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz ve yalnızca önemli katkıda bulunabileceğimiz pazarlara katılmak istiyoruz. Şimdiye kadar, müşterilerimize bir çözüm üretebildiğimiz sürece projeyi devam ettirdik ve buna devam edeceğiz.

 

Gerçekten üzerinde çalıştığımız her projeye odaklanıyoruz. Çünkü her birinin gerçekten önemli ve anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Çeşitli mühendis gruplarımız arasında yoğun işbirliği ve karşılıklı etkileşim olduğuna inanıyoruz; bu da emsallerimizin ulaşamayacağı şekilde yenilik yapmamızı sağlamaktadır. Açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten azına razı değiliz. Yanlış olduğumuzda itiraf edebilecek ve değiştirebilecek cesaretimiz ve dürüstlüğümüz var. Ve bu değerleri, bu şirkete, kişilerden bağımsız olarak yerleştirdiğimizi düşünüyorum. Bunu da en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz".

A.M. van Tienhoven, Holland Shielding Systems BV'nin CEO'su

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...