Crypto currency protection tent

Kripto para koruma

İşlem sırasında bitcoin'larınızın çalınmasını engelleyen yeni teknoloji, bitcoin çadırıdır. Bunu güvenli bir şekilde düşünün, böylece bilgisayarınızda ne olduğunu görebilirsiniz. Bu para birimlerinin değerleri çok yüksek olduğundan ve işlem sayısı arttığından, ekstra güvenlik için 1980 euro harcamak zorunda kalmıyoruz.

Bu kripto para birimlerinde kaç kişi olduğunu biliyor musunuz? Bazıları bile onlara sahipler ama onu gizli tutarlar. Başarılarınızdan kaç kişinin kıskanç olduğunu ve onu da istemekte şaşırmış olursunuz.

Son hackler ve milyonlarca bitcoin çalındığında, kripto paranızı nasıl güvende tutacaksınız? Basit bir çözüm Bitcoin güvenlik çadırıdır.

Nasıl çalışır? İnsanların bilgisayarınızı okuyabilmesini veya değiştirebilmesini engelleyin. Bu sadece kendi PC'nizi dış sinyallerden değil aynı zamanda kendi menzilinizden korur! Çadır, şifrelerinizin / şifrelerinizin 100-1000 faktörle çalınması ihtimalini azaltır. Bitcoin emniyet çadırları, yüksek iletkenliğe sahip, hafif ve ultra güçlü bir tekstilden üretilmiştir. Aynı çadır, başkalarının bilgisayar tarafından gönderilen mesajları okumasını önlemek için gizli servislere ve elçiliklere verilir.

Piramit versiyonunu kullanmanızı öneriyoruz, bu bir kaç dakika içerisinde tavana tek bir halat ile monte edilmek ve gerektiğinde hareket ettirilebilir.

Boyut 2 x 2 metre, yükseklik 2.3 metre fiyat Euro 1980, - Stoktan.

(istek üzerine diğer boyutlar)


Standart boyutları / şekiller

Standart boyutlarda ve stoklarımızda çeşitli çadırlarımız var. Ayrıca, hemen hemen her boyut ve şekil istek üzerine yapılabilir. Bize istenen Faraday çadırının teknik çizimini göndermek için çekinmeyin. Örnek çizimler bu sayfadaki Teknik çizimler altında bulunabilir.

Lütfen dikkat: Aşağıdaki tablolarda verilen tüm ölçümler dış boyutlardır. Çift katmanlı bir çadırda, çadırın içinde yaklaşık 10 cm kayboluyor. Yani örneğin 2 metre genişliğinde çift katmanlı ekranlı çadır sipariş ettiğinizde, iç genişlik 1,90 metredir.

korumalı çadır örneği


Korumalı çadır

Lütfen dikkat: Bu değerler laboratuar koşullarında ölçülür. Sonuçlar diğer durumlarda değişebilir; Bizim okuyunuz Garanti .


 

Piramit

Faraday çadır piramidi

Parça numarası Boyut
Korumalı tent-P-1-1-2.3-1 2 x 2 x 2.3 metre
Korumalı çadır-P-2.5-2.5-2.3-1 2,5 x 2,5 x 2,3 metre
Korumalı tent-P-3-3-2.3-1 3 x 3 x 2.3 metre

Kare

Faraday çadır karesi

Parça numarası Boyut
Korumalı çadır-S-2-2-2.3 2 x 2 x 2.3 metre
Korumalı çadır-S-2.5-2.5-2.3 2,5 x 2,5 x 2,3 metre
Korumalı çadır-S-3-3-2.3 3 x 3 x 2.3 metre

dikdörtgen biçiminde

Faraday çadırı rectengular

Parça numarası Boyut
Korumalı tent-R-2.5-3-2.3 2,5 x 3 x 2,3 metre
Korumalı çadır-R-3-2-2.3 3 x 2 x 2.3 metre

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...