PCB kutuları, contalar, gövdeler, topraklama klipsleri ve panoları

Günümüzde, bir baskılı devre kartının EMI koruması oldukça karmaşıktır. Uzay, ağırlık ve katılık ile uğraşıyorsunuz. Etkili bir EMI koruması elde edilmelidir, ancak yukarıdaki spesifikasyonlarla da karşılanması gerekir.

PCB korumalı uzmanlarımız, tasarımdan, hızlı prototipleme ve üretim aşamasına kadar sizinle birlikte çalışırlar. Kendi kendini otomatikleştiren ambalajlar olasılıklara aittir.

1500 serisi PCB koruma kutuları için ekranlama klipsleri ve pimler

Yenilikçi PCB ekranlama klipslerimiz ve pinlerimiz Elektromanyetik Parazit (EMI) ve Radyo Frekans Geçiş (RFI) kalkanlarının yerleştirmeden sonra bir PCB'ye yerleştirilmesiyle artık mümkündür! Holland Shielding Systems BV yüzey montajlı (SMD) ekranlama klipsleri, el lehimlemesinin maliyet açısından etkili bir alternatifidir. Minyatürize tasarım, standart yüksek hızlı yerleştirme ekipmanıyla uyumlu bant ve makara paketlemeye olanak tanır. RFI Kalkanı Klipsleri, PCB üzerinde herhangi bir yere yerleştirilebilir, böylece ekstra deliklere gerek kalmaz ve değerli PCB emlak tasarrufu sağlanır. Dört bağımsız yay kontağı ile donatılmış, güvenilir RFI Kalkan Klipsleri, kalkan kaldırma ve yeniden işleme ve / veya devre değiştirme olanağı sağlar.

1550 - 1570 serisi PCB ekranlama contaları

Çok küçük İletken Folyo, iletken kauçuk ve iletken silikon PCB koruyucu contalar.

SMT tarafından Elastik ve Elektrikli Rehber. Bu serinin Yüzey Monte Teknolojisi iyi elastik toparlanma ve elektrik özelliğiyle (SMT) uyumlu elektrik elastomer bağlayıcı teklif, bu yüzden sadece yastık tekliflerini, aynı zamanda elektrik elektrik nesneler ve PCB arasındaki bağlantı ve topraklama.

1900 - 1950 serisi PCB ekranlama muhafazaları / muhafazaları

Tek ve çift kat EMI ekranlama muhafazaları ve muhafazaları standart ebatlarda veya müşteri çizimine göre yapılır.

Mu-bakır EMI korumalı gövdeleri (1900 serisi) her şekle ve ebatta üretiyoruz. Bu koruyucu muhafazalar, örneğin elektronik muhafaza olarak kendi başına hizmet edebilecek kadar güçlü olmadığı için, örneğin plastik bir muhafaza içerisinde mevcut olması gerekir. Mevcut elektronik muhafazanız yeterli elektromanyetik koruyucu sağlamadığında bu en ekonomik çözümdür.

Bununla birlikte, aynı zamanda, elektronik muhafazanız için gerekli olan tüm olası yuvalarla sağlanabilen çok hoş görünümlü çift katmanlı elektronik muhafazalar üretiyoruz. Düğmeler, limanlar, ekranlar ve daha fazlası için kesiklikleri düşünün. Çift katlı ekranlı muhafazalar şirketinizin logosuyla da tedarik edilebilir. Ürün tamamen çiziminize göre yapılabilir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki ürünlerden birini seçin.