3695 serisi Yüksek güçlü SiC piramit absorbe edici

Yüksek güçlü silisyum karbür piramit emici malzeme

Yüksek güçlü silikon karbür piramit emici malzeme, yüksek güçlü, hava sızdırmayan yüksek güçlü anten, güç direnci 30 kw / m2'den daha az olmayan, yüksek güçlü emici kutu ve güç kuvvetine dayanıklı inorganik sinterlenmiş malzemelerin bir türüdür. Soğuk bir plaka üzerinde ve yüksek güvenilirlikte metal bir T şeklindeki yuva.

3695 serisi Yüksek güçlü SiC piramit absorbe edici
3695 serisi Yüksek güçlü SiC piramit absorbe edici

Ürün özellikleri ve performansı

Parça numarası Kalınlık mm Ağırlık Normall insidans yansıması max (-dB)
Kg / m S bandı * 1
(2 ila 4 GHz)
C bandı * 2
(4 ila 8 GHz)
X bandı * 3
(8 ila 12 GHz)
K u bandı * 4
(12 ila 18.0 GHz)
3695-50 50 40 -15dB -20dB -25dB -30dB
3695-90 90 60 -25dB -30dB -35db'den -40dB
Bu değerler laboratuar koşulları altında ölçülür. Farklı durumlarda sonuçlar değişebilir. Lütfen Garantimizi okuyunuz.

* 1 : S bandı elektromanyetik spektrumun mikrodalga bandının bir parçasıdır. 3.0 GHz'de UHF ve SHF arasındaki geleneksel sınırı aşarak, 2 ila 4 GHz aralığında frekanslara sahip radyo dalgaları için bir IEEE standardı tarafından tanımlanır. S bandı, hava durumu radarı, yüzey gemi radarı ve bazı iletişim uyduları tarafından, özellikle Uzay Mekiği ve Uluslararası Uzay İstasyonu ile iletişim kurmak için NASA tarafından kullanılan uydular tarafından kullanılır.

* 2 : C bandı, uzun mesafeli telsiz telekomünikasyonunda kullanılan mikrodalga dalga boyları dahil, elektromanyetik spektrumun belli bölümlerine verilen addır. IEEE C-bandı (4 ila 8 GHz) ve hafif varyasyonları birçok uydu iletişim iletiminde, bazı Wi-Fi cihazlarında, bazı telsiz telefonlarda ve bazı hava radar sistemlerinde kullanılan frekans aralıklarını içerir. Uydu iletişimi için, C-bandının mikrodalga frekansları, diğer iletişim uyduları tarafından kullanılan mikrodalga frekansları olan K u bandına (12 GHz ila 18 GHz) kıyasla olumsuz hava koşullarında daha iyi performans gösterir. Yağış solması - olumsuz hava koşullarının bulaşma üzerindeki olumsuz etkileri için ortak bir isim - çoğunlukla havadaki yağış ve nemin bir sonucudur.

* 3 : X bandı elektromanyetik spektrumun mikrodalga radyo bölgesinin bir parçasıdır. Bazı durumlarda, örneğin iletişim mühendisliği gibi, X bandının frekans aralığı, sonsuza kadar yaklaşık 7.0 ila 11.2 gigahertz (GHz) olarak ayarlanır. Radar mühendisliğinde frekans aralığı, IEEE tarafından 8.0 ila 12.0 GHz arasında belirlenir.

* 4 : K u bandı, mikrodalga frekans aralığında elektromanyetik spektrumun 12-18 GHz'lik kısmıdır. Bu sembol, "K-under" (orijinal Almanca: Kurz-unter), diğer bir deyişle K-bandının hemen altındaki bandı ifade eder. Radar uygulamalarında, IEEE Standart 521-2002'deki radar frekans bandı terminolojisinin resmi tanımına göre 12-18 GHz arasında değişir.

K u bandı öncelikle uydu iletişimi için, özellikle sabit ve yayın hizmetleri için ve uzay mekiği ve Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) iletişiminde kullanılan NASA İzleme Veri Geçiş Uydu gibi belirli uygulamalar için kullanılmaktadır. K u bantlı uydular ayrıca arka kamışlar için ve özellikle de uzaktaki yerlerden gelen bir televizyon ağı düzenleme ve yayın stüdyosuna geri döndürmek için kullanılır. Grup, Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) tarafından coğrafi bölgelere göre değişen çok sayıda bölüme ayrılmıştır. NBC, bağlı şirket yayınlarının çoğunluğunu 1983 yılında K u bandı üzerinden bağlayan ilk televizyon ağıydı. Bu radyo bandındaki bazı frekanslar, özellikle Avrupa'da kolluk kuvvetleri tarafından araç hızının tespiti için kullanılmaktadır.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

Yüksek güçlü SiC piramit absorbe edici için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Select an option:
50 : 50 mm
90 : 90 mm
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir