Gri iletken koruyucu ayakkabılar

Koruyucu etkisi çok iyi yapan yüksek gümüş içerik.

Bu koruyucu ayakkabılar belki de evde ya da arabanızın hareket halindeyken evde olduğunuzda topraklamanın en kolay yoludur.

Nasıl çalışır

Sıfır volt'a statik dağılım herhangi bir iletken yüzey üzerinde 0,1 saniyeden az bir sürede gerçekleştirilir. Vücut gerilimini düşük tutar.


Açık hava sokağını kullan

Bu ayakkabıların sokak dışındaki pürüzlü yüzeylerde kullanılamayacağını lütfen unutmayın. Ayakkabının tabanı buna dayanamaz. Koruyucu ayakkabıları dışarıda sokakta kullanmak isterseniz bunları flip-flop veya sandaletle giymeniz gerekir.


Boyutlar

Koruyucu ayakkabılar herhangi bir boyutta tedarik edilebilir. Ayakkabı boyutunuzu göndererek uygun boyutları sunabiliriz


Müşterilerimizden gelen

"Koruyucu ayakkabılar ve bir toprak kablosu çifti aldım. O akşam aldığım çorapları toprak teline bağladım ve internette sörf yapmak için bilgisayarın arkasına oturdum 2 saat sonra uyandım. Aynı web sayfasında çorapları çıkardım ve yatmaya hazırlandım. Yattığımda derhal uyumaya başladım ve yaklaşık 8 veya 9 saat uyudum Vücudumda böyle sakinlik, hissetmedim. Ertesi sabah etrafında yürürken, kalçalarım ve dizlerdeki acının neredeyse farkedilemeyeceğini fark ettim. "

A.R., Peterson CA


Shielded shoes
Koruyucu ayakkabılar

 

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

Koruyucu ayakkabılar için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Enter the shoe size you need
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir