Faraday kafesleri için 9545 serisi EMP havalandırma delikleri

Faraday Cages ve EMP bunkerleri için ağır hizmet tipi EMP delikleri yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır ...

Faraday kafesleri ve EMP bunkerleri için ağır hizmet tipi EMP delikleri, özellikle H (manyetik) alanda yüksek zayıflamanın gerekli olduğu yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır.

EMP havalandırma panellerinin bir malzeme bileşiminden yapıldığı rakiplerimizin aksine, bu sağlam bir iyileştirilmiş havalandırma panosudur. Bu, malzemeler arasında geçiş yapılmamasını ve ekranlama performansının birçok kez daha yüksek olmasını sağlar.


Uygulamalar

Baş görevlendirilmiş EMP korumalı havalandırma panelleri, soğutma ve havalandırma için iyi hava akışının gerekli olduğu, ancak EMC ve EMP uyumluluğunun sağlanması gereken elektronik muhafazalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tipik uygulamalar:

  • EMI ekranlı odalar
  • Askeri klima üniteleri
  • Yüksek performanslı iletişim barınakları
  • EMP kurulum / bunkerler

Kullanılabilirlik

Tüm EMP havalandırma panelleri, spesifikasyonunuza, boyutunuza, yapılandırmanıza, stilinize, sabitleme yönteminize ve kaplamaya göre ayrı ayrı oluşturulmuştur. Bu havalandırma panellerine montaja yardımcı olacak sabitleme delikleri tedarik edilebilir

Faraday kafesleri için EMP havalandırma boruları
Faraday kafesleri için EMP havalandırma panelleri
Faraday kafesleri için EMP delikleri evde üretilmektedir. Herhangi bir boyutta müşteri çizimine göre yapılabilirler.
Faraday kafesleri için EMP delikleri el yapımı olarak üretilmektedir. Herhangi bir boyutta müşteri çizimine göre yapılabilirler.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

Faraday kafesleri icin EMP havalandirma panelleri için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

The width in mm of the EMP vent, including the frame
The height in mm of the EMP vent, including the frame
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir
Kabul edilebilir dosya uzantıları (tercih edilen bir PDF dosyası)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip