Online sipariş formu

Holland Shielding online order form

Aşağıdaki talep formunu Holland Shielding Systems BV'ye sipariş talepleriniz için kullanabilirsiniz. E-posta ile taleplerinizi info@hollandshielding.com.tr adresine yapabilirsiniz.

Daha önce bir teklif talep etmediyseniz ve almadıysanız, önce lütfen mail adresimize bir talep yazısı gönderiniz. Hızlı fiyat formundan veya her bir ürün sayfasının altındaki formlar yoluyla talep yapabilirsiniz.

AC TASARIM LTD STI.
Kenedy Caddesi 18/10
06680 Kavaklidere Ankara
Turkey

E-mail info@hollandshielding.com.tr
Telefon +90 312 4689313
faks +90 312 4689312
Fatura adresi
Teslim adresi
Siparişiniz
Ek dosya
İzin verilen dosya uzantıları şunlardır (PDF dosyası tercih edilir)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip
Uyarılar
Nakliye maliyeti
0.00
Yüksek hacim / ağırlık veya tehlikeli ürünler daha fazla nakliye maliyeti getirebilir. Bu gönderim bedelleri standart bir pakete dayanmaktadır
Not: Nakliye ücretleri teslim ülkesine bağlı ve otomatik olarak belirlenir. "Nakliye için teklif talep et" yazısı belirirse, nakliye ücreti otomatik olarak belirlenemez. Bu durumda, gönderimle ilgili bir teklif için lütfen bizimle iletişime geçin..

Eğer teslimat için zaten bizden teklif almışsanız, bunu belirtebilirsiniz. Kendi kuryeniz varsa kurye bilgilerinizi giriniz veya kendiniz kurye ayarlayacağınızı belirtiniz.
Toplam sipariş miktarı
0.00