RFID kart kalkanı

RFID, gizlilik ve algılanmamış dolandırıcılık gibi ciddi dezavantajlara sahiptir. Bütün bunlar, RFID kartınızı 'güvenli' olarak kaydettiğinizi düşünürken yapılabilir. Teorik olarak, bir çip okumak ve / veya düzenlemek için 3 ila 4 metre arası mesafe bile yeterli gelebilmektedir.

Kart ayrıntıları hırsızlığı yaygındır. Bu basit ve etkili korumalı RFID kart ceketi, "akıllı" (temassız) RFID kartlarını okumak için kullanılan yüksek frekanslı dalgaların iletimi (13.56 MHz veya UHF 860-960 MHz) engeller. RFID kart bilgilerinize yetkisiz erişimi önler.


Nasıl çalışır

Hackerlar, siz yürürken bile, ucuz bir RFID tarayıcı veya cep telefonu kullanarak kendinize veya cüzdanınıza dokunmadan kredi / bankamatik kart numaralarınızı çalabilir. Bu yeni suç "Crowd Hacking" olarak adlandırılıyor. RFID kart koruması, bu suça karşı kullanımı kolay, yüksek teknolojiye sahip bir savunmadır.

RFID kart koruyucusu, bilgilerinizi piller olmadan veya şarj olmadan bilgisayar korsanlarında görünmez kılmak için E-Alan ekranlama teknolojimizi kullanır.


Avantajları

  • RFID kart koruma kılıfları, elektronik yankesiciliği önlüyor
  • Kimlik ve kredi kartı bilgilerinizi korur
  • Kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihlerinizi, doğum tarihlerinizi, adlarınızı, adreslerinizi, fotoğraflarınızı ve daha pek çok şeyi koruyun
  • Kılıflar, yüksek teknolojili kaçırma ekipmanları dalgalarını taramak için blok oluşturuyor
Example of the RFID card shielding for 1 card 
1 kart için RFID kartı koruyucusu örneği
Example of the RFID card shielding for 2 cards 
2 kart için RFID kart koruyucusu örneği

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

RFID kart koruyucusu için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

RFIDCS stands for RFID card shield
Select an option:
1 : For 1 card
2 : For 2 cards
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir