RFID kart ekran klipsi

Bu RFID kart tutacağı kullanıcıyı kimlik kartının nerede ve ne zaman okutulduğu konusunda kontrol altında tutar.

Blocks RFID reading of a single iClass, TWIC, LincPass, PIV, CAC, or other identification card. The RFID card shield clip meets the FIPS-201 shielding requirements. The RFID card protector puts the user in control of where and when their id card is read.


Ürün Özellikleri

 • 1 adet ISO7810 ID-1 form faktörü (standart kredi kartı boyutu) temassız akıllı karta sahip
 • Kartlardaki RFID çiplerini izinsiz okunmayı engeller
 • Ergonomik tasarım sayesinde, kullanıcı kartın bir elle kartını çıkarmadan okuyucuya sunabilir
 • Kullanıcı bir elle kartı kolayca tutucuya takabilir ve çıkartabilir
 • ISO7810 ID-1 form faktörü temassız akıllı karta sahip
 • Kalkanlar ISO 14443/15693 ve EPC Gen 1 / Gen 2 temassız akıllı kartlar ve RFID etiketleri
 • Kartı, hava ve suya karşı fiziksel olarak korur
 • Boyutlar: 4-1 / 2 "x 2-3 / 4"
RFID shield
Tek bir iClass, TWIC, LincPass, PIV, CAC veya diğer kimlik kartının RFID okumasını engeller.

Bu RFID kartlı kalkan klipsleri, Birleşik Devletler Hükümet Hizmetleri İdaresi (GSA) FIPS 201 onaylı ürünler listesinde temassız RFID çiplerinin okunmasını önleme gereksinimlerini karşılamak üzere listelenmiştir.

RFID kart kalkan klipsi, bir kartı tutacak ve koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Teknolojiyi okumak için sıkışmamız, üstteki sekmeleri sıkıştırarak kartın okunmasını sağlar. Tırnakları serbest bırakın ve kart tekrar blendajlı hale getirilir. Elleriniz dolu olduğunda veya eldiven giydiğiniz zaman mükemmeldir!

Oldukça dayanıklı polikarbonattan imal edildi. RFID kart ekran klips yayları tuzlu su ortamları için ideal paslanmaz çeliktir. Kartınızı üstten takın ve kartınızdan çıkarın. Son teknoloji ürünü benzersiz açık yüz tasarımı, kaybı önlemek için kartı kilitli tutar ve gerekli olduğunda kartın kolayca çıkarılmasını sağlar. Piyasadaki diğer güvenlik rozeti tutamakları, karta zarar verebilecek enkaz ve sıvıyı tutarak yüzünü örtebilmektedir.

Kimlik hırsızlığı, mahremiyete girme, takibi veya hatta kart kopyalamayı riske atmayın. Temassız kartlarınızı her zaman bir RFID kart ekran klipsinde saklayın.

Tek bir ISO7810 ID-1 form faktörü (kredi kartı boyutu) TWIC, PIV, CAC veya diğer kimlik kartlarını korur. RFID kart koruyucusu klipsi, elektromanyetik olarak opak bir kovanın FIPS 201 gereksinimlerini karşılıyor. Kart ile istilacı veya istenmeyen iletişimlere karşı bir engel oluşturur ve kullanıcıyı kartın nerede ve ne zaman okunduğunun kontrolünü sağlar.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Teklif al?
 • Bir soru sor?
 • PDF'yi dışa aktarma ...

RFID kart ekran klipsi için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

RFIDCSC stand for RFID card shield clip
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir