HF-radiation-shielded-hats

HF-radyasyon Korumalı Şapkalar

Zemin filtreleri, tüm güvenlik uygulamalarını sürdürürken istenmeyen gürültüyü azaltma yeteneğine sahiptir. 14 kHz ila 40 GHz frekans aralığı, 100 dB zayıflama

Son yıllarda, EHS çalışanlarının (elektromanyetik olarak aşırı duyarlı insanlar) artan elektromanyetik frekans seviyelerinden giderek daha fazla acı çektiğini fark ettik. EHS çalışanları genellikle bu mantıklı yüksek frekansları kafalarında hissederler. Özellikle bu insanlar için HF korumalı şapkalar geliştirdik.

Bu hafif korumalı şapkalar, başınızı HF radyasyonuna (cep telefonu, Wifi, TETRA, LTE) karşı güvenilir bir şekilde korur ve aynı zamanda harika, modaya uygun güneş koruması görevi görür. Genellikle yukarıdan çapraz veya yatay olarak gelen radyasyon nedeniyle dışarıda, arabada veya toplu taşıma araçlarını sürerken en iyi şekilde giyilir.

Üst malzeme siyahtır. Astar, siyah iletken olmayan tekstil ile kaplanmış gri elektromanyetik koruyucu kumaştan (iletken tekstil) yapılmıştır. Koruyucu kumaş, siperin sonuna kadar dikilir. Sonuç olarak, kalkan optimaldir ve koruyucu malzeme görünmez.

Araştırma, RF radyasyonunu davranışsal ve hücresel rahatsızlıklarla ilişkilendirir. Birçok insan, RF radyasyonundan "zihin gürültüsü" seviyelerindeki farklılıkları gerçekten hissedebilir. RF radyasyonundan zihinsel süreçlerinize müdahale etmeden beyninize sessiz bir yer sağlayın.

Faydalar

  • RF'yi wi-fi'den, cep telefonlarından, 25-40 dB akıllı sayaçlardan korur.
  • Astarda benzersiz radyo frekansı koruyucu kumaş
  • Normal bir şapka gibi görünür ve giyilir
  • Kapalı alanı mikrodalga radyasyonundan korur
  • Hollanda'da üretilmiştir

Opsiyonel mevcut

Favori bir şapkanız var mı, o zaman bize gönderip HF radyasyonuna karşı kalkanla yükseltmeniz mümkün. Teklif istemek için önceden bir e-posta gönderin.


Fark etme:

Bu ürün için ücretsiz numune mevcut değildir

 

HF-radiation Shielded Hats RF protection conductive textile fabric bucket hat

bucket hat

HF-radiation Shielded Hats RF protection conductive textile fabric fedora hat

fedora hat

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...

Koruyucu şapkalar için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Select an option:
Bucket : Black colored bucket hat
Fedora : Black colored fedora hat
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir