Metal dolaplar, (19 ") Raflar ve muhafazalar

EMI korumalı metal raflar ve muhafazalar

Metal dolaplar, (19 ") Raflar ve ekranlı muhafazalar

EMI ekranlama alanında ve dünyadaki en geniş koruma ürünleri alanında dünyanın en tanınmış uzmanlarından biri olarak, müşterilerimize çok iyi korunan muhafazaları stoklarımızdan sunabiliyoruz ve müşterimiz için özel olarak hazırlayabiliyoruz.


Uygulamalar

 • Sunucu odaları
  Daha fazla bilgi için Veri Merkezi Güvenliği broşürünü indirin
 • Dijital Adli Tıp
 • Kablosuz test
 • Ar-Ge
 • EMC Testi

Nasıl tasarlandı

Küçük boyutlu çalışmalar için nispeten basit, korumalı kutuları, büyük EMI ve FCC dayanıklı Korumalı muhafazaları temin ediyoruz.

EMI korumalı raflarımız galvanik olarak EMI korumalı contamızla mükemmel uyumlu olan patentli Mu-ferro 6800 serisi plaka malzemelerinden yapılmıştır. Bu kombinasyon, uzun vadede de çok yüksek bir ekranlama performansı ile sonuçlanır.

Korumalı muhafazalar EMI / RFI bastırma için aşağıdaki listelenen çok çeşitli gereksinimleri karşılamanıza izin verir:

 • Mil Spec 285
 • TEMPEST
 • FCC Bölüm 15
 • Avrupa VDE

EMI & FCC ürün gruplarımız dikey raflara ve eğimli ön konsollara (15 ve 30 derece) sahiptir. İki katlı, çift düzlemli köşe konstrüksiyonu ile dizayn edilmiştir ve bu sayede 1400 kg ekipman taşıyabilen en güçlü kabin haline gelmiştir.


EMI ve FCC Ağır Hizmet Tipi Muhafazalar

İstenen zayıflama seviyelerine ve frekans aralığına bağlı olarak, raflarımızın conta malzemeleri berilyum bakır yay-parmak şeriti olabilir; Standart kalkan ve / veya ultra yumuşak kalkan olmak üzere ihtiyaca göre çeşitlendirebiliriz.

Bu contalar belirli bir süre denenmiş olup, hava, ozon, ultraviyole ve nükleer radyasyon veya çözücülerden etkilenmez. Küçük iletken paarçalarda kırılma ve parçalanma olmadığı için, elektronik parçalarda kısa devre yapma riski yoktur.

6 farklı zayıflama seviyesine sahibiz. TEMPEST ve EMP şartlarını en iyi biçimde yerine getirebilirsiniz. Buna ek olarak, topraklama işleminde yardımcı olması için çerçevelerin alt arka tarafında iki adet paslanmaz çelik saplama bulunmaktadır. En gelişmiş ürünümüz NSA 94-106 standardını karşılıyor ve aşıyor.

FCC rafları 14 gauge çelikten imal edilmiştir. Gümüş örgü contalar çerçeveye iletken, basınca duyarlı bir yapıştırıcı ile tutturulmuştur. Contanın köpük çekirdeği, düşük kapama kuvveti sunar. EMI contalarla temas eden kapıların, panellerin ve çerçevelerin tüm yüzeyleri metalize korozyona dirençli bir yüzeye sahiptir. FCC rafları, FCC, CE işareti veya diğer ticari gereksinimleri karşılarken çok yönlülük, güvenilirlik ve maliyet verimliliği sağlar.

EMI ve FCC dolapları, sektörde kullanılan ortalamalardan %50 daha kalın 3/16" çelikten yapılmış panel montaj açılarına sahiptir. Yatay destek kanalları, çerçevenin aşırı sağlamlığı nedeniyle çıkarılabilir. Pozitif kapı kilitleme donanımı standarttır.


Standart Boyutlar

Standart Panel Yükseklikleri:
534 mm'den 2134 mm'ye, (45 mm'lik artışlarla)

Standart Derinlik:
43 mm, 61 mm, 74 mm ve 92 mm

Standart Panel Genişlikleri:
48 mm, 61 mm, 76 mm, adaptörler 23" (58 mm) ekipmanın montajı için mevcuttur


Zayıflatma Seviyeleri

FCC / VDE Korumalı Dolaplar
(Standart dolaplar, performans düzeyi 1) 
FCC / VDE dolapları, düşük maliyetle yüksek zayıflama sağlar. Bu dolaplar, ekipmanınızın çeşitli ticari ve endüstriyel uygulamalar için FCC / VDE veya diğer EMI gereksinimlerini karşıladığından emin olmanıza yardımcı olabilir. Modüler yapı, Ağır Hizmet Tipi ve RFI Kabinetlerimiz ile uyumlu olmasını sağlar. Ağır Hizmet Dolaplarımızın 3.000 libre yük taşıma kapasitesi gibi tüm avantajları bu kabini, çok düşük maliyetli, korumalı bir kabin haline getiriyor.

EMI korumalı Dolaplar
(Yüksek performanslı dolaplar, performans seviyesi 2)
Yüksek performanslı dolaplarımız, EMI / RFI sinyal müdahaleleri veya mikrodalga bandına RF için hassas ekipmanlarla sızıntı için ciddi koruma sağlar. 40 GHz'de 75 dB'in üzerindeki koruma efektifliğiyle, muhafaza, iletişim merkezleri, enerji santralleri, gözetim sistemleri ve daha fazlasını alan EMP silahlarına ve jeomanyetik fırtınalara karşı temel savunma sağlar.

En yüksek EMI / RFI koruması mevcuttur!
(Ultra yüksek performanslı dolaplar, performans seviyesi 3)
İstihbarat ve bilgisayar güvenliği alanlarında TEMPEST gereksinimleri, özellikle NSA 94-106, en katı olanlardan biridir. En son Ultra yüksek performanslı ekranlanmış dolaplar, Equipto Electronics'in mühendisleri tarafından geliştirilen elektronik muhafaza, sadece karşılamakla kalmayıp aynı zamanda NSA 94-106 standardını da aşmaktadır.

Dolaplar, ihtiyaçlarınıza göre özel boyuttadır. Ön ve / veya arka kapılar, paneller veya ikisinin birleşimi gibi seçenekleriniz var; Delikli, dişli veya kare delikli ve çeşitli diğer aksesuarlar için ayarlanabilir dikey montaj rayları düşünülebilir.


Seçenekler

Koruyucu raflarımız modüler ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, çok çeşitli aksesuarlar mevcuttur.

 • Geniş Panel ve Kapı Çeşitleri
 • Sabit, Kayar ve Modem Rafları
 • I / O Panelleri
 • Depolama ve Ekipman Çekmeceleri
 • Taşıyıcı tekerlek düzenekleri
 • Soğutma için vantilatörler ve fişekler
 • Şasi Kılavuzları ve Destekleri
 • Paneller için I/O bölmeleri
 • Bakır Bus-Barları
 • Kalıp Takımı
 • Şok ve Titreşim emicileri (Mil-Std 810D, bölüm 514.3-7, 8 ve 9'da test edilmiş ve mobil bir uygulamada yaklaşık 20 yıl hizmet veriyor) Bu kabin aynı zamanda Mil-Std 901'e göre test edilmiş ve 10 g çekiç çarpması benzetimi yapılmıştır .)
Tam boy korumalı raf kapalı ön görünüm
Tam boy korumalı raf kapalı ön görünüm
Tam boy korumalı raf açık ön görünüm
Tam boy korumalı raf açık ön görünüm
Koruyucu rafların tümünde koruyucu Honeycomb havalandırma panelleri
Koruyucu rafların tümünde koruyucu Honeycomb havalandırma panelleri
Ekstra güç ventilasyonu için, rafın arkasına, filtrelenmiş Bal Petek havalandırma panelleri ile ekstra fanlar takılabilir
Ekstra güç ventilasyonu için, rafın arkasına, filtrelenmiş Bal Petek havalandırma panelleri ile ekstra fanlar takılabilir
Her raf, ihtiyacınız olan girişler ve filtreler ile gerçekleştirilebilir. USB ve Ethernet gibi veri bağlantılarını düşünün, aynı zamanda raflardaki aygıt için filtrelenmiş güç beslemeleri düşünün.
Her raf, ihtiyacınız olan girişler ve filtreler ile donatılabilir. USB ve Ethernet gibi veri bağlantılarını ve raflardaki aygıt için filtrelenmiş güç beslemeleri düşünün...
Raf kapısı çerçevesi, kapak ve çerçeve arasında iyi bir temas sağlayan elastik iletken contalarla donatılmıştır.
Raf kapısı çerçevesi, kapak ve çerçeve arasında iyi bir temas sağlayan elastik iletken contalarla donatılmıştır.
Kapısındaki cam, kolayca görebileceğiniz, ancak çok iyi bir kalkan sağlayan çok ince bir elektrik iletken ağ ile donatılmıştır.
Kapısındaki cam, kolayca görülebilen, ancak çok iyi bir kalkan sağlayan çok ince bir elektrik iletken ağ ile donatılmıştır.

Ekranlama performansı

Dezenfeksiyon konteynerinde, web sitesi een grafiek ingeladen'de.
Deze konteynır niet bewerken svp
Grafiek: Ekranlanmış raflar (72)
Grafiek efsanesi

Lütfen dikkat: Bu değerler laboratuvar koşulları altında ölçülür. Sonuçlar diğer durumlarda değişebilir; Lütfen Garantimizi okuyunuz .

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Teklif al?
 • PDF'yi dışa aktarma ...

Korumalı raflar için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Select an option:
SR : Shielded racks
WM : Wall mount
Specify the width of the shielded rack in mm
Specify the length of the shielded rack in mm
Specify the height of the shielded rack in mm
Select an option:
1 : Level 1
2 : Level 2
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir
Kabul edilebilir dosya uzantıları (tercih edilen bir PDF dosyası)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip