5752 - Silikon koruyucu elastomerler

5752 - Silikon koruyucu elastomerler, 30-durometer, elektrik-iletken, gümüş-alüminyum silikon korumalı elastomer olup, diğer birçok EMI malzemeden daha yumuşaktır.

5752 - Silikon koruyucu elastomerler

5752 - Silikonlu koruyucu elastomerler, gümüş kaplı alüminyum partiküllerle doldurulmuş ve bir çok gümüş-alüminyum malzemeden daha yumuşak 30-durometre (Shore A), elektrik iletken, silikon koruyucu bir bileşiktir. 5752 - Silikonlu koruyucu elastomerler, EMI korumasını çevresel sızdırmazlık ile birleştiriyor ve metal dolgulu iletken silikonların zorlu uygulamalar için "çok zor" olması gerekmediğini kanıtlıyor.


Daha Fazla Sıkıştırma, Daha İyi Sızdırmazlık

Sızdırmazlık tasarımcıları sert bir kauçuktan yapılan bir contanın bir muhafazayı kapatmayı zorlaştırarak veya kirletici maddeler, kimyasallar veya suyun içeri girmesini engelleyeceğinden endişeliler. Daha yumuşak sızdırmazlık malzemeleri baskı sıklığını artırabilir, ancak metal-metal temasını önlemek için hala daha gerekli görülmektedir. Metal dolgulu elastomerler hakkındaki müşteri taleplerini ve endüstri şikayetlerini ele almak için SSP, bu ultra yumuşak silikonu 30-duromter ile geliştirdi (Shore A). 


Ultra Yumuşak Gümüş-Alüminyum Silikon

5752 - Silikon koruyucu elastomerler tamamen sertleştirilmiş, iletken sac stokuyla tedarik edilir. Sürekli ekstrüzyon profilleri veya hazır kalıp bileşiklerini içerir. Katalizli hammaddeler pres-kür dökümüne hazırdır ve raf ömrü altı aydır. Katalizör olmayan materyallerin belirsiz bir raf ömrü vardır ancak, 1-2 yıl sonra yenilenmesi gerekebilir.

5752 Silicone shielding elastomers. Molded and extruded parts according to customer drawing
5752 Silisyum koruyucu elastomerler. Müşteri çizimine göre kalıplanmış ve haddelenmiş parçalar

Teknik veri

5752 - Silikon koruyucu elastomer, gümüş kaplı alüminyum partikülleri ile doldurulmuş 30 durometre silikondur. Bu ürün, tamamen sertleştirilmiş, iletken levha stoğu, sürekli ekstrüzyon profilleri veya hazır kalıp bileşimi olarak tedarik edilir. Aşağıdaki veriler ASTM test yöntemi ve prosedürleri kullanılarak oluşturulmuştur.


Veri Tipik Değerler
Shore A (25-35 range) 30
 Çekme psi (75 minimum)  90 psi
Uzama % (400 minimum) 675%
Yırtılma “B” ppi (report) 20
Özgül Ağırlığı (report) 2.1
Ses Dayanımı ohm/cm (report) .008 ohm /cm
Renk  Taba
Termal Stabilite Aralığı   -60°C - 220°C
Termal iletkenlik  1.5 W/mK


Katalize

Hammadde katalize edilmiş ve pres kür dökümüne hazır. Yukarıdaki veriler, Varox katalizör sistemi ile oluşturuldu.Raf ömrü

Katalize edilmemiş olanlar belirsiz olup, 1-2 yıl sonra tazeleme gerekebilir. Katalizli olanlar için ise 6 aydır. Soğuk hava depolaması raf ömrünü uzatacaktır.Taşıma ve emniyet

İsteğe bağlı olarak MSDS bilgileri mevcuttur.

 

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Silikon koruyucu elastomer için, 24 saat içinde teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurunuz.

Select an option:
RD : Round dies
TC : Turbing core pins
Find the sizes in the dimension table above
* Not: Kırmızı bloklar gereklidir