1985 yılında kurulan Holland Shielding Systems, elektronik endüstrisine Hollanda'nın Dordrecht şehrinde orijinal yerinden hizmet vermeye başladı. Hızlı büyüme ve uluslararası tanınma, şirketin 2001 yılında şehir dışındaki daha büyük bir ürün geliştirme tesisi ve satış ofisine taşınması gerektiğini gösterdi.


Bu yeni tesislerden müşterilerimize, yüksek kaliteli ve düşük maliyetli koruyucu çözümlerle daha da iyi hizmet edebiliriz. Holland Shielding Systems, EMI Contaları, Fingerstrips, İletken bantlar ve petek camları gibi çok çeşitli EMI / RFI korumalı ürünler üretmektedir.


Faraday kafesleri, hastanelerin yanı sıra askeri bunkerler ve fırtınalı odalar için de tasarlayıp kuruyoruz. Ürün yelpazemiz çok çeşitlilik gösterdiğinden karşılaşabileceğiniz neredeyse tüm ekranlama sorunlarını çözebiliriz. Kısa teslimat süreleri, ekonomik çözümler ve ısmarlama ürünler tasarlamak ve üretmek için 2-3 gün içinde uzmanlaşmaktayız.


Koruyucu kapılar, çadırlar, filtreler, havalandırma, mahfazalar ve pencereler üretiyoruz. 24 saat içinde tüm dünyadaki günlük nakliye hizmetlerinden faydalanırız. Teknik mühendislerimiz tasarım aşamasından nihai üretime kadar birlikte çalışacaklardır.


Holland Shielding Systems BV
Jacobus Lipsweg 124
3316 BP Dordrecht
Hollanda

Telefon: +31 - (0) 78 613 13 66
Faks: +31 - (0) 78 614 95 85

E-posta: info@hollandshielding.com

Sales Office Holland Shielding Systems
Hollanda Koruma Sistemleri, Satış Ofisi
Test room Holland Shielding Systems
Holland Koruma Sistemleri, Test odası
Fabrika Holland Koruyucu Sistemleri
Hollanda Koruyucu Sistemler, Üretim Tesisi
Hollanda Taşıyıcı Sistemler Nakliye Bölümü
Hollanda Koruma Sistemleri, Nakliye Departmanı
Design Office Holland Shielding Systems
Hollanda Koruma Sistemleri, Tasarım Ofisi

Şirket tanıtım filmi

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...