Otomobiller için sinyal koruma

Otomobiller için sinyal koruma

Otomobilin içindeki insanları elektromanyetik alanlardan ve radyo frekanslarından korumak için

Sinyal bozucu otomobiller için ekranlama

İçindeki insanları güçlü elektromanyetik alanlardan ve aracın çatısındaki sıkışma yapanların yaydığı radyo frekanslarından korumak için bir sinyal bozucu otomobilin korunması gerekir.

Sinyal bozucu araçların elektromanyetik koruması konusunda uzmanız. Bu kalkanlar herhangi bir model ve araç tipi için mevcuttur ve isteklerinize göre özel olarak üretilebilir.

Bu tür kalkanlar, elektromanyetik radyasyona alerjisi olan insanlar veya bilgisayar ve telekomünikasyonun ele geçirilmesini önlemek için de kullanılır.


Uygulamalar

  • Bilgisayar ve cep telefonu adli tıpı
  • Askeri alan veya elçilik kullanımı
  • Radar sıkışması koruması
  • Elektromanyetik alerji / elektro duman

Ekranlama performansı korumalı araba

Lütfen dikkat: Bu değerler laboratuvar koşullarında ölçülmüştür. Sonuçlar diğer durumlarda değişebilir; Bizim okuyunuz Garanti .

Şeffaf kalkanı takması kolaydır

Özellikle askeri ve elçilik uygulamaları için, şeffaf bir pencere sığması kolay geliştirdik.

Çok ince elektriksel olarak iletken bir ağa sahip olan bu pencere, aracın sürücüsünü aracın çatısındaki antenlerden yayılan birçok farklı alandan ve frekanstan korur.

 

Shielding for cars (signal jammer)
Sinyal bozucu araçlar için blendajın camlara vantuzla kolayca yerleştirilmesi sağlanır. Tedarik ettiğimiz kalkan, marka ve model araba için özelleştirilecektir.

Bir teklif isteği

Bir araç muhafazası için fiyat teklifi almak isterseniz, lütfen bize modelin modelini ve türünü ve ilgili araç miktarını gönderin.


Örnek resimler

Aşağıdaki resimler, sinyal bozucu araçlara yönelik kalkan monte edildikten sonra pencerelerden görünüm izlenimini vermektedir.


Işık geçirgenliği

Mesh pencerelerinin opaklığı% 64,5'tir. Mevcut bir ışık eksikliği endişe olmamalıdır, çünkü ortalama bir güneş gözlüğü çifti% 9'dan daha az ışığın geçmesine izin verir.

Ekranlı ön camdan görüntüleme 1
Shielding for cars (signal jammer)
Ekranlı ön camdan 2 görünümü
Shielding for cars (signal jammer)
Dış cam

Shielding for cars (signal jammer)
View through shielded windscreen 3
Shielding for cars (signal jammer)
Ekranlı ön camdan görüntüleme 4
Shielding for cars (signal jammer)
Dış cam 2

Shielding for cars (signal jammer)
Dış cam 3
Shielding for cars (signal jammer)
Ekranlı ön camdan görüntüleme 5
Shielding for cars (signal jammer)
Ekranlı yan camın içi

PLütfen dikkat: koruyucu folyo üst tabakası, örneğin deriden gelen asitlerden etkilenebilir. İletken tabakayı korumak için şeffaf bir film uygulayabilir veya üstündeki yapışkan tarafı kullanabilirsiniz. Bu üründe küçük optik hatalara izin verilir. Optik kusurlardan tamamen arındırılmış bir ürüne ihtiyacınız varsa, "seçkin üstün kalite" için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen, bu ürünlerin imal edilmesi için gereken aşırı dikkat nedeniyle, birkaç kat daha pahalı olabileceğini unutmayın.

 

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Teklif al?
  • Bir soru sor?
  • PDF'yi dışa aktarma ...